Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Carvoeiro

Malá rybářská vesnička Carvoeiro, nacházející se mezi středisky Praia da Rocha a Armaçao de Pera, patří k nejkrásnějším a nejpůvabnějším střediskům v provincii Algarve. Kontrast bílých domečků se zlatými skalisky a průzračně modrozeleným Atlantikem dostane každého romantika.

Pokud navštívíte toto městečko, budete mít pocit, jako by na vás dýchl středověk. Ani příliv návštěvníků, vystavění mnoha hotelových komplexů a přísun peněz z turistického ruchu nezničil atmosféru tohoto letoviska. Je zde mnoho obchůdků, několik barů a určitě si pochutnáte na specialitách v některé z místních restaurací. Je zde golfové (36 jamek) a tenisové hřiště.

Večer Carvoeiro ožívá tlumenými tóny linoucími se z útulných hospůdek, restaurací a barů a vůní grilovaných sardinek či pečených steaků. Jsou zde vystavěny samé nízké budovy a luxusní soukromé vily.

Jako většina středisek na Algarve tak i Carvoeiro bylo původně malebnou rybářskou vesničkou, která nyní nabízí svým návštěvníkům kromě romantické historické části také moderní hotely, obchody, restaurace a bary. Hlavní písčitá pláž se nachází téměř v centru střediska, ale najdeme zde také několik klidnějších a menších pláží ležících v malebných zátokách.

Doporučujeme návštěvu těchto pláží: Praia de Centianes, Praia de Carvalho, Praia de Benagil, Praia da Marinha a Praia da Albandeira. Středisko je vzdáleno od letiště ve Faru 60 kilometrů a transfer trvá přibližně 1 hodinu.

V okolí Carvoeira se nachází řada jeskyní a krásných skalních útvarů, které určitě stojí za to navštívit.Turisté zde najdou skalní formace Algar Seco a vysoké útesy, podél kterých se můžete do nekonečna procházet.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko