Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vilamoura

Vilamoura je moderní a elegantní prázdninové centrum Algarve. Vilamoura je zbrusu nové turistické středisko s výškovými hotely a vilami, které rámují golfové hřiště až k největšímu přístavišti soukromých jachet v Algarve. V této oblasti se nachází několik nejlepších golfových hřišť z celého Algarve.

Na 2 km dlouhé písečné pláži můžete vyzkoušet jakýkoliv druh vodního sportu. Výlet vyhlídkovou lodí kolem překrásného skalnatého pobřeží Algarve neodmyslitelně patří k povinnostem každého hosta tohoto moderního rekreačního střediska.

Celkový atraktivní charakter Vialmoury dotváří množství kaváren, restaurací, obchodů, značkových butiků, karaoke a místní kasino se známou diskotékou. Moderní a elegantní prázdninové centrum jižního Portugalska, které leží 20 km od Fara. Nový jachetní přístav patří mezi nejmodernější v Evropě.

Vilamoura je nejvýznamnější zastávkou golfistů, kteří si přijíždějí zahrát na Algarve. Letovisko, které se nachází necelých dvacet minut jízdy od mezinárodního letiště ve Faru, je známé nejen svou nádhernou marinou a dlouhou pláží s jemným žlutým pískem, ale především svými 5 golfovými hřišti.

A proč patří Vilamoura k nejznámějším golfovým destinacím v Evropě? Je to zejména díky kvalitě a rozličnosti místních golfových hřišť, která uspokojují hráče všech úrovní – od začátečníků po skutečné profesionály. V průběhu roku se v letovisku koná několik turnajů, přičemž nejvýznamnější z nich je Portugal Open.

První golfové hřiště bylo ve Vilamouře postaveno v roce 1969 a dodnes je The Old Course označován za jedno nejlepších golfových hřišť. Další dvě hřiště Pinhal Golf Course a Laguna Golf Course se také těší oblibě zejména díky svému modernímu vybavení a zajímavému terénu. Všechna hřiště zajišťují přepravu hráčů od i do hotelů a apartmánů.

Vilamoura směrem na západ přechází v moderní středisko Quarteira, které se pyšní dlouhou písečnou pláží, na jejímž konci začínají krásné bizarní skalnaté útesy.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko