Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Portugalsko - ubytování v rekreačním domě nebo apartmánu

V době, kdy ve střední Evropě ještě sněží, začíná v Portugalsku léto a teploty se šplhají k 25 stupňům Celsia. Na promenádách, ale i v uličkách starých čtvrtí hlavního města Lisabonu se objevují první návštěvníci, kteří spěchají k věži Torre de Belém, která je jednou z významných památek města, k hradu sv. Jiří nebo si jen tak užívají atmosféry města při jízdě historickou tramvají …

Vydejte se i vy na cestu časem a přijeďte obdivovat památky z dob slavných mořeplavců a objevitelů nových kontinentů. Nechte se okouzlit romantikou přístavů Lisabon, Porto, Leixo, Aveiro a dalších, odkud se do celého světa vyváží plody zdejších vinic a olivových plantáží. 

Novasol, zájezdy do Portugalska

Zajímá-li vás více moře a pláž, je ideálním místem pro dovolenou u moře v Portugalsku jih země -  provincie Algarve. Prosluněné pláže tohoto regionu jsou cílem všech, kteří mají rádi písečné pláže. Oceán nabízí ideální podmínky také surfařům. Právě v Algarve také najdete převážnou nabídku rekreačních domů a apartmánů společnosti NOVASOL, která se specializuje na ubytování v soukromí v mnoha evropských zemích.  Kromě naprosté svobody a soukromí přinášejí rekreační domy a apartmány také možnost bližšího poznání země a jejích kulturních a historických kořenů.       

Pro ty, kteří dávají přednost poznávání přírody, je správnou volbou severní, střední a východní Portugalsko, které pokrývají horská pásma Serra da Nogueira, Serra do Geres, Serra de Marao, Serra de Estrela (dosahuje výšky téměř 2 000 metrů nad mořem) a Serra de Sao Mamede. Zde najdete místa, která jsou vzdálena turistickému ruchu. Tady vás obklopí venkovská atmosféra a ničím nerušená příroda.   

Portugalsko mimo jiné nabízí:

• Převážně slunečné počasí
• Překrásné pobřeží a pláže
• Dobré zázemí pro milovníky golfu
• Portské a výtečnou kuchyni

Novasol, zájezdy do Portugalska

Nejvýhodnější pro cestování do Portugalska je letecká doprava. Z Prahy létá na letiště Faro několik leteckých dopravců - ČSA nevyjímaje. 

Novasol, zájezdy do PortugalskaNOVASOL s.r.o. 
Politických vězňů 1597/19
110 00  Praha 1-Nové Město 

Tel: 222 311 715 
novasol@novasol.cz 
www.novasol.cz 

- PR článek -

Článek byl zobrazen 1 907 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko