Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Palomino - Irena Hendrychová

CK Palomino - Irena Hendrychová

V Rohu 725/12
142 00 Praha 4-Libuš
Telefon: 244 404 239
Web: http://www.palomino.cz
Email: palomino@volny.cz

 

SPECIALISTA NA IZRAEL A JORDÁNSKO

Cestovní kancelář Palomino, založená v roce 1998, se specializuje na POUTNÍ ZÁJEZDY, poznávací a pobytové zájezdy. Každým rokem se snažíme o zkvalitnění a rozšíření služeb našim klientům tak,  aby nabídka obsahovala kromě tradičních a oblíbených zájezdů i několik zajímavých novinek. 

Tradičně v naší nabídce zůstávají zájezdy, které u Vás získaly značnou oblibu, např. poutní cesty do Svaté země, zahrnující území Izraele, Egypta a Jordánska. Též cesty do Fatimy, Lurd, Santiago de Compostely a věčného města Říma. Též Vám též přinášíme poznání Turecka a biblických míst spjatých s tímto územím. Na přání mnoha našich klientů zařazujeme opět leteckou pouť do Fatimy. 
Do poutních zájezdů farností i diecézí se mohou dle zájmu přihlásit i individuální klienti.

POUTNÍ A POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Poznávání tajemného a vzdáleného světa patří už od nepaměti k lidskému rodu a lidské kultuře. Čím více jsme poznali, tím více můžeme srovnávat. A o cestování to platí dvojnásob!

Nabízíme Vám širokou paletu nejrůznějších poutních a poznávacích zájezdů. Naše zájezdy mají poutní charakter a jejich cílem jsou místa spjata s vírou katolické církve. Můžete s námi navštívit různá mariánská poutní místa, můžete poznat místa, kde se rodila křesťanská víra, můžete s námi ale také navštívít místa a kraje působení světců, či jiných velikánů víry.

Zveme Vás do Izraele, Jordánska, Egyptu, Turecka, Itálie, Francie, Španělska, Portugalska a mnoha dalších zemí. Spojte dobré s užitečným a připojte se k nám.

V jednotlivých destinacích máme s našimi partnery dlouholeté velmi dobré vztahy a zajišťujeme vždy pro naše klienty 2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím.

V oblasti dopravy máme trvalé partnery, o kterých víme, že jejich služby jsou seriozní, dopravní prostředky jsou v bezvadném technickém stavu a řidiči mají veškerá potřebná oprávnění a dlouholetou praxi.

POBYTY U MOŘE
Itálie - Bellaria, Chorvatsko - Dugi otok

Věříme, že s naší cestovní kanceláří PALOMINO prožijete na cestách za poznáním i odpočinkem mnoho příjemných zážitků.

Další kontakty

Mobily: 728 361 728, 728 327 282

 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.