Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Praia da Rocha

U města Portimăo v regionu Algarve se rozprostírá jedna z nejkrásnějších pláží Portugalska. Praia da Rocha je středisko, které mezi prvními přilákalo turisty ze studenějších koutů světa na Algarve. Praia da Rocha („pláž u skály“) bývala oblíbeným letoviskem bohatých portugalských rodin už na konci 19. století. Ve 30. letech 20. století ji objevili Britové a celé toto místo – lemované bizarně formovanými skalními útvary – se stalo vyhledávaným útočištěm pro spisovatele a intelektuály. Hlavní atrakcí zůstává dva kilometry dlouhý úsek pláže se zlatavým pískem.

Letovisko Praia da Rocha je dnes to pravé místo pro noční život, neboť nabízí hojnost zábavy v řadě podniků, které jsou soustředěny na promenádě a mnohé otevřeny i po půlnoci. Noční život je v tomto letovisku jedním z nejvyhledávanějších na celém jižním pobřeží. Přes den můžete vybírat z nespočtu sportovních i jiných aktivit. K dispozici jsou tenisové kurty, bowling, golfové hřiště, vodní lyžování, potápění nebo aquapark.

Široká a dlouhá písečná pláž je lemována zajímavě tvarovanými skalisky. Skaliska bizarních tvarů v hnědých a červených odstínech typická pro celý kraj Algarve nesmí chybět ani na Praia da Rocha. Vydat se můžete k místnímu archeologickému nalezišti, které dokumentuje historii města.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko