Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Armacao de Pera

Dodnes odsud vyplouvají ráno rybáři na moře za úlovkem. Jinak je však Armaçao de Pera střediskem turistů, které sem přitahuje překrásná písčitá pláž, uzavřená z jedné strany divokými skalnatými útesy a na druhé straně pokračující několik kilometrů až k Praia da Galé. Útesů na vzdálenější straně je možno dosáhnout lodí.

V útesech jsou jeskyně, přístupné pouze z vody na loďkách, a jedno z nejlepších výchozích míst pro tyto vyjížďky je právě ve zdejším středisku. Nabídka sportovních aktivit a zábavních možností je i zde rozsáhlá, od vodních a pozemních sportů přes posezení v restauracích až po noční zábavu. Vzdálenost od letiště je asi 40 minut.

Pláž u města Armacao de Pera je jednou z nejdelších v Algarve. Směrem na východ je to pruh zlatavého písku a směrem na západ je tvořena bizarními skalními útvary a malými zátokami. Intenzivní výstavba ve východní části města však značně narušila přírodní krásu této oblasti, přičemž z původní rybářské vesnice bohužel nezůstalo téměř nic, s výjimkou skvělých rybích restaurací.

Na pláži, která je ve východní části města, se nyní nachází veliké množství výborných rybích restaurací, kde můžete ochutnat vynikající pokrmy z čerstvých ryb. Okouzlující pláže najdou návštěvníci na Senhora da Rocha, Praia de Armaçao de Pera, Praia Grande, Praia Redonda, Praia dos Salgados. Je zde mnoho hotelových komplexů. Také zde můžete provozovat různé druhy vodních sportů i jiných sportovních aktivit.

 
 

Náš tip

USA - New York, Washington, Niagara

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně výletu na Niagárské vodopády a do kanadského Toronta. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko