Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Praia da Rocha

U města Portimăo v regionu Algarve se rozprostírá jedna z nejkrásnějších pláží Portugalska. Praia da Rocha je středisko, které mezi prvními přilákalo turisty ze studenějších koutů světa na Algarve. Praia da Rocha („pláž u skály“) bývala oblíbeným letoviskem bohatých portugalských rodin už na konci 19. století. Ve 30. letech 20. století ji objevili Britové a celé toto místo – lemované bizarně formovanými skalními útvary – se stalo vyhledávaným útočištěm pro spisovatele a intelektuály. Hlavní atrakcí zůstává dva kilometry dlouhý úsek pláže se zlatavým pískem.

Letovisko Praia da Rocha je dnes to pravé místo pro noční život, neboť nabízí hojnost zábavy v řadě podniků, které jsou soustředěny na promenádě a mnohé otevřeny i po půlnoci. Noční život je v tomto letovisku jedním z nejvyhledávanějších na celém jižním pobřeží. Přes den můžete vybírat z nespočtu sportovních i jiných aktivit. K dispozici jsou tenisové kurty, bowling, golfové hřiště, vodní lyžování, potápění nebo aquapark.

Široká a dlouhá písečná pláž je lemována zajímavě tvarovanými skalisky. Skaliska bizarních tvarů v hnědých a červených odstínech typická pro celý kraj Algarve nesmí chybět ani na Praia da Rocha. Vydat se můžete k místnímu archeologickému nalezišti, které dokumentuje historii města.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko