Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vilamoura

Vilamoura je moderní a elegantní prázdninové centrum Algarve. Vilamoura je zbrusu nové turistické středisko s výškovými hotely a vilami, které rámují golfové hřiště až k největšímu přístavišti soukromých jachet v Algarve. V této oblasti se nachází několik nejlepších golfových hřišť z celého Algarve.

Na 2 km dlouhé písečné pláži můžete vyzkoušet jakýkoliv druh vodního sportu. Výlet vyhlídkovou lodí kolem překrásného skalnatého pobřeží Algarve neodmyslitelně patří k povinnostem každého hosta tohoto moderního rekreačního střediska.

Celkový atraktivní charakter Vialmoury dotváří množství kaváren, restaurací, obchodů, značkových butiků, karaoke a místní kasino se známou diskotékou. Moderní a elegantní prázdninové centrum jižního Portugalska, které leží 20 km od Fara. Nový jachetní přístav patří mezi nejmodernější v Evropě.

Vilamoura je nejvýznamnější zastávkou golfistů, kteří si přijíždějí zahrát na Algarve. Letovisko, které se nachází necelých dvacet minut jízdy od mezinárodního letiště ve Faru, je známé nejen svou nádhernou marinou a dlouhou pláží s jemným žlutým pískem, ale především svými 5 golfovými hřišti.

A proč patří Vilamoura k nejznámějším golfovým destinacím v Evropě? Je to zejména díky kvalitě a rozličnosti místních golfových hřišť, která uspokojují hráče všech úrovní – od začátečníků po skutečné profesionály. V průběhu roku se v letovisku koná několik turnajů, přičemž nejvýznamnější z nich je Portugal Open.

První golfové hřiště bylo ve Vilamouře postaveno v roce 1969 a dodnes je The Old Course označován za jedno nejlepších golfových hřišť. Další dvě hřiště Pinhal Golf Course a Laguna Golf Course se také těší oblibě zejména díky svému modernímu vybavení a zajímavému terénu. Všechna hřiště zajišťují přepravu hráčů od i do hotelů a apartmánů.

Vilamoura směrem na západ přechází v moderní středisko Quarteira, které se pyšní dlouhou písečnou pláží, na jejímž konci začínají krásné bizarní skalnaté útesy.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko