Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Quarteira

Quarteira je jedno z mnoha letovisek regionu Algarve. Má více jak 16 tisíc obyvatel a statut města získalo teprve v roce 1999. Nachází se směrem na západ od Vilamoury a obě letoviska na sebe navazují. Kdysi tichá rybářská vesnice Quarteira, je dnes prakticky k nepoznání, neboť zde vyrostly nesčetné řady hotelů.

Quarteira je příjemný rezort se živým pohybem výletníků mezi restauracemi, bary a obchůdky. Ve své nabídce má bazén a hřiště, zároveň vodní sporty či kola, bezesporu největším lákadlem je však světoznámá zátoka Algarve, která se v jeho blízkosti nachází.

Quarteira se pyšní krásnou dlouhou písečnou pláží, na jejímž konci začínají skalnaté útesy. Směrem na východ od tohoto letoviska se začíná tvář krajiny měnit. Rozeklané skalnaté pobřeží oblasti Barlavento západně od města Faro ustupuje dlouhým plochým plážím na východě.

Tip pro golfisty:
Letovisko je doslova rájem pro golfisty, v okolí se nachází 12 golfových hřišť.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko