Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porches

Porches se nachází v oblasti Algarve, 5 km od přímořského letoviska Lagoa, kde najdete jedny z nejhezčích písečných pláží. Algarve je turisticky proslulá část Portugalska, která nabízí návštěvníkům malebné pláže, celoročně teplé klima, typickou portugalskou kuchyni.

Navštivte městský chrám z 16. století a neopomeňte také časem zapomenutou kapli, umístěnou na útesu, ze které je krásný výhled na velmi hezkou místní pláž. Je zde plno obchůdků, restaurací a barů, kde se připravují místní pochutiny.

Ačkoli je Algarve velice turisticky proslulé, můžete i zde objevovat tajemná pobřežní zákoutí a malebné plážičky, kde budete mít o soukromí postaráno a budete si připadat jako v pohádce. Kromě všudypřítomných vodních sportů doplňují bohatství zdejších rekreačních center i další možnosti: tenisové kurty, známá golfová hřiště, luxusní hotely nebo sympatické tradiční usedlosti a živý noční život.

Tipy na výlety do okolí
- Armacao de Pera 2 km (s nejdelší plaží celé Algarve)
- Albufeira, mezinárodní turistické centrum, 20 km od příkrého pobřeží, sluje a jeskyně a vyhlídková věž Alto del Bienparece
- Portimao s rybářským přístavem a konzervářským průmyslem 18 km

Za vidění stojí přístavy a kotviště v Lagosu, Vilamouře a Vile Reál de Santo Antonio.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko