Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Carvoeiro

Malá rybářská vesnička Carvoeiro, nacházející se mezi středisky Praia da Rocha a Armaçao de Pera, patří k nejkrásnějším a nejpůvabnějším střediskům v provincii Algarve. Kontrast bílých domečků se zlatými skalisky a průzračně modrozeleným Atlantikem dostane každého romantika.

Pokud navštívíte toto městečko, budete mít pocit, jako by na vás dýchl středověk. Ani příliv návštěvníků, vystavění mnoha hotelových komplexů a přísun peněz z turistického ruchu nezničil atmosféru tohoto letoviska. Je zde mnoho obchůdků, několik barů a určitě si pochutnáte na specialitách v některé z místních restaurací. Je zde golfové (36 jamek) a tenisové hřiště.

Večer Carvoeiro ožívá tlumenými tóny linoucími se z útulných hospůdek, restaurací a barů a vůní grilovaných sardinek či pečených steaků. Jsou zde vystavěny samé nízké budovy a luxusní soukromé vily.

Jako většina středisek na Algarve tak i Carvoeiro bylo původně malebnou rybářskou vesničkou, která nyní nabízí svým návštěvníkům kromě romantické historické části také moderní hotely, obchody, restaurace a bary. Hlavní písčitá pláž se nachází téměř v centru střediska, ale najdeme zde také několik klidnějších a menších pláží ležících v malebných zátokách.

Doporučujeme návštěvu těchto pláží: Praia de Centianes, Praia de Carvalho, Praia de Benagil, Praia da Marinha a Praia da Albandeira. Středisko je vzdáleno od letiště ve Faru 60 kilometrů a transfer trvá přibližně 1 hodinu.

V okolí Carvoeira se nachází řada jeskyní a krásných skalních útvarů, které určitě stojí za to navštívit.Turisté zde najdou skalní formace Algar Seco a vysoké útesy, podél kterých se můžete do nekonečna procházet.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko